top of page

grupa wsparcia

Teen Challenge Katowice

Klub Quo Vadis

słowem wstępu

Jeżeli:

czujesz się samotny?
jesteś opuszczony, a może bezdomny?
masz problemy z nałogiem?
stykasz się z przemocą w rodzinie?
szukasz pomocy?

trafiłeś idealnie, nasza misja Teen Challenge odział w Katowicach , działa po to, by Cię wesprzeć, pomóc znaleźć rozwiązanie, pokazać nową drogę.

(odwiedź naszą stronę internetową)

Od lipca 2016 roku nasza misja, która do tej pory działała pod nazwą: Klub Quo Vadis dołączyła do ogólnopolskiej działalności Teen Challenge (oficjalna strona internetowa).


To co pozostało bez zmian to ciągle aktualne, od 27 lat pytanie, które  na pewnym etapie życia musi sobie zadać każdy z nas: Dokąd idziesz człowieku?


Nasza nazwa dobrze odzwierciedla naszą działalność. Pracujemy dla naszego Boga i dla Jego dzieci. Przychodzą do nas różni ludzie, z różnymi problemami. Są bezdomni, uzależnieni od różnych używek, bez pracy lub po prostu potrzebujący gestu przyjaźni, dobrego serca, miłego słowa. Staramy się, w miarę naszych możliwości im pomagać – w wyjściu z uzależnień, z bezdomności. Posyłamy ich do ośrodków chrześcijańskich, pomagamy wypełnić potrzebne pisma, załatwiając min. np. dowody osobiste itp. Co trzy miesiące wysyłamy naszych klubowiczów na trzy dni skupienia do Ustronia.  Od pewnego czasu nasi ludzie wyjeżdżają również co sześć tygodni do Wisły, gdzie słyszą wiele mocnych świadectw osób uwolnionych, nawróconych, a mierzących się kiedyś z identycznymi problemami.  Są to wspaniale prowadzone Dni Skupienia – Dni Trzeźwości – pełne pozytywnych uczuć, wrażeń, zmian, ale przede wszystkim obecności Bożej, Jego miłości odczuwalnej przez każdego uczestnika, pełnię Jego Słowa!!!

Celem naszej misji jest:

1. Zwalczanie i zapobieganie wykluczeniom społecznym
2. Pomoc osobom uzależnionym i niepełnosprawnym
3. Rozwiązywanie problemów bezdomności
4. Wszelka inne działalność charytatywna i pomoc społeczna

Niestety, nasze zasoby finansowe nie są zbyt wielkie, ale wierzymy że dobry Bóg zawsze jest z nami w każdej potrzebie. To wielka radość patrzeć na rozjaśnione twarze, słuchać jak zmieniają swoje życie, jak chwalą Boga. Pan jest Wielki !!!!!

Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 17:30.

Nie brakuje uwielbiania, rozmów, małego poczęstunku, dobrej herbatki. Ale co najważniejsze – na pierwszym miejscu króluje Słowo Boże. Pan Jezus przyszedł do chorych, źle się mających, ubogich, potrzebujących.I my chcemy tym ludziom przybliżyć naszego ukochanego Jezusa i Jego bezgraniczną miłość do nas wszystkich.

(najświeższe relacje z naszych spotkań na profilu FB)

Zapraszamy do nas. Może chcesz posłuchać co się dzieje u nas? Może podzielisz się swoim świadectwem? A może znasz kogoś kto potrzebuje pomocy? Jakiejkolwiek? Zaproś go do nas. Każdego przyjmiemy z otwartymi ramionami. A może czujesz w sercu tą miłość Bożą, którą chciałbyś podzielić się z naszymi klubowiczami? Zapraszamy do współpracy.

Niech Cię Bóg błogosławi.

Zespół Teen Challenge

gdzie nas znaleźćOddział w Chorzowie
wtorek: 11:30 - 13:30
środa: 17:30 - 20:30ul. Wolności 76 Chorzów

jak się z nami skontaktować?

możesz po prostu przyjść na jedno z naszych spotkań
zadzwonić 514 135 031
lub napisać e-maila gabusia57@interia.eu

Twój telefon oraz maila odbierze Gabriela Nowak – lider naszej misji

nasze dane

Chrześcijańska Misja Społeczna ” Teen Challenge ” oddz. Katowice
40-862 Katowice, Gliwicka 267
NIP 8421331951
REGON 770682701
KRS 0000152376
konto bankowe: Raiffeisen Bank Polska S.A. oddz. Chorzów
42175000120000000034118418

podaruj 1% podatku

bottom of page